Hakkımızda

ProjeArt, Hayallerinizi Şekillendiriyor!

ProjeArt olarak 20 yılı aşkın süredir İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında ve yurtdışında tamamladığımız yüzlerce projede kusursuz sonuçları hedefledik ve başardık. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve sürekli kendini yenileyen - geliştiren dinamik ekibimizle mutfak tezgahları, banyo tezgahları ve diğer tüm solid surface - corian tezgah projelerinde üst kaliteyi en uygun koşullarla sunuyoruz.

ProjeArt Franke Solid Surface, Corian, Çimstone ve Belenco ürünleriyle kusursuz işçiliği, modern üretim imkanlarına sahip atölyesinde buluşturur. Modern teknik ekipmanları ve deneyimli üretim personeli sayesinde projelerinizde en hızlı ve kusursuz sonuçlar ProjeArt'ta.

ProjeArt bünyesindeki iç mimar ve tasarım ekibi sayesinde projelerinizde işinizi kolaylaştırmayı hedefler. Onlarca kurumsal referansı ve tamamladığı toplu projelerle sektörde profesyonel, hızlı ve yüksek kaliteli çözümlerin adresi olmuştur.

ProjeArt iştiraklerinden olan Fırat Mobilya ile, projelerinizdeki ahşap işleriniz için farklı bir firmayla çalışmak durumunda kalmazsınız. Fırat Mobilya, üst sınıf mobilya projelerinde sektörün önde gelen iç mimarlarıyla yaptığı çalışmalar, onlarca proje referansı ve yüksek üretim kapasitesiyle karşınızda. Tezgah işlerinizle birlikte mobilya işlerinizi de aynı çatı altında yaptırabilir böylece mekanlarınız için kusursuz sonuçları şansa bırakmamış olursunuz.

ProjeArt İstanbul Corian, Çağlayan